Oferta sensual

SESJA KOBIECA / SENSUAL

  sesja kobieca kraków

Sensual to wyjątkowo emocjonalne i kobiece sesje zdjęciowe. Charakteryzują się zmysłowością i elegancją. Mają na celu pokazanie nie tylko piękna zewnętrznego, ale także emocji i charakteru fotografowanej Kobiety.
sesja kobieca kraków

 

Przydatne linki:
1. Makijaż na sesję zdjęciową.
2. Jak przygotować się do sesji sensualnej?

Zapraszam również na moją drugą stronę internetową: www.michal-treutler.pl

Jeśli marzy Ci się taka sesja, chcesz zatrzymać w kadrze swoją kobiecość lub zrobić prezent swojemu partnerowi – zapraszam! :)

Wszelkich informacji udzielam drogą mailową lub telefoniczną.

Zapraszam do kontaktu:

Michał Treutler
733-931-900
fotograf.michal.treutler@gmail.com

sesja kobieca kraków
Można również sprezentować komuś sesję! Elegancki Voucher gratis!

 

 

Danusia: 
– „Jestem zachwycona! Właśnie dostałam zdjęcia od Michała i jestem totalnie wzruszona.. Mój mąż już chce wszystkie drukować! :) Michał, jesteś niesamowicie profesjonalnym fotografem!! Dziękuję Ci za absolutnie przepiękne kadry i cudowną atmosferę na sesji!”

Ewelina: 
– „Michał jest najlepszy!!! Zdjęcia przepiękne. Luźna atmosfera w czasie sesji, zero stresu, wesoło, miło i przyjemnie :-) Efekty pracy Michała cieszą oczy, ale przede wszystkim dodają pewności siebie :-D ojj wiem co pisze :-) Sama bardzo denerwowałam się przed sesją, zupełnie niepotrzebnie. Polecam każdej dziewczynie sesje sensual :-) Naprawdę warto :-)”

Edyta:
– “Sesja z Michałem przekroczyła moje oczekiwania. Michał to profesjonalista pod każdym względem. Posiada nie tylko ogromną wiedzę techniczną i doświadczenie w fotografowaniu, ale także osobowość, która sprawia, że w Jego towarzystwie czujemy się naturalnie, komfortowo i bezpiecznie. Michał to człowiek niezwykle komunikatywny, otwarty, obdarzony wielkim poczuciem humoru. Decydując się na sesję sensualną, nie znając Michała wcześniej, odczuwałam pewien niepokój. Nigdy wcześniej nie brałam udziału w podobnym przedsięwzięciu. Najbardziej bałam się sytuacji, że pozostanę spięta i będzie to widoczne na zdjęciach. Wszystkie powyższe obawy ulotniły się w chwili kiedy zobaczyłam Michała. Mieliśmy okazję porozmawiać wcześniej i troszeczkę się poznać, co dodatkowo wzmocniło moje poczucie bezpieczeństwa. Michał wytłumaczył co będzie robić, objaśnił jak będzie przebiegała sesja. Od pierwszego ujęcia czułam się swobodnie i naturalnie. Błyskawicznie zorientowałam się, że to czego się obawiałam zaczyna sprawiać mi ogromną przyjemność. Poznanie własnej reakcji, której się nie spodziewałam było fantastycznym odkryciem. Ja po prostu doskonale się bawiłam. Michał w trakcie sesji przez cały czas pomaga, jest bardzo pomysłowy, pracuje z wielką radością i pasją, zaraża pozytywną energią. W czasie pracy pozwala zobaczyć i ocenić efekty, pokazując podglądy zdjęć, co z każdym ujęciem jeszcze bardziej cieszy i motywuje. Michał to artysta, wobec którego emocje i uczucia są absolutnie bezsilne- zamyka je w kadrach i pozostają tam na zawsze… Nigdy nie miałam równie pięknych, artystycznych i poruszających zdjęć…
Z całego serca polecam.

 

Ciebie również zapraszam na sesję!
Michał :) sesja kobieca kraków

 

Zapraszam również na moją drugą stronę internetową: www.michal-treutler.pl, gdzie prezentuję portretowe zdjęcia w klimacie malarskim.